Avcılar Ev Temizliği

Avcılar Ev Temizliği

İstanbul İyi Temizlik Ofis Telefonu

Avcılar Ofis : +90 212 579 68 62

 

İstanbul iyi Temizlik GSM Telefonu

Avcılar GSM : +90 543 257 71 57

 

Whatsapp No: +90 543 257 71 57

 

Avcılar ev temizliği konusun da 2012 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. İstanbul İyi Temizlik Şirketi olarak Avcılar ve çevre bölgeler de ev temizliği konusunda binlerce müşteriye hizmet verdik. Avcılar ev temizlik şirketi olarak en çok tercih edilme sebebimiz, detaylı ev temizliği ve profesyonel hizmetimizden dolayıdır. Uygun fiyat politikası mutfak temizliği, oturma odası temizliği, yatak odası temizliği, buharlı koltuk temizliği, tuvalet ve banyo temizliği en temel yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimiz istediği taktirde ek olarak iç ve dış cam temizliği ve detaylı bulaşık temizliği de yapılmaktadır.  Avcılar’da hizmet veren firmamızın ev temizliği konusunda yaptıkları kısaca aşağı da yer almaktadır. Sık sorular sorulara göz atarak aklınızda ki bir çok soru işaretini gidermiş olacaksınız. Her türlü soru veya sorununuz için lütfen bizleri çekinmeden arayınız.

Neler Yapıyoruz ? | Nasıl Temizliyoruz ?

 

1- Tuvalet Temizliği

Öncelikle tuvaletteki tüm çöpler toplanır. Sonrasında içeride ki eşyalar dışarı alınmaktadır. Tuvalet aynası detaylı olarak temizlendikten sonra lavabo ve musluklar parlayana kadar temizlenmektedir. Tuvalet duvarları ve fayansları temizlenmektedir. Son olarak tuvalet alanı ve tüm bölge çamaşır suyu ve yüzey parlatıcılar ile detaylı olarak temizlenmektedir.

 

2- Banyo Temizliği

Banyo da ki tüm çöpleri topladıktan sonra banyo dolaplarını iç / dış temizliyoruz. Ardından  banyo aynasını ve banyo lavabo ve musluklarını pırıl pırıl yapmaktayız. Banyonuz da ki duşa kabin veya küveti ter temiz yaptıktan sonra fayans ve duvarların da temizliği yapılmaktadır. Eğer banyoda klozet mevcut ise çamaşır suyu ve temizleyiciler ile özenle temizlenmektedir. En son yerler de silindikten sonra banyodaki eşyalar düzenli şekilde yerleştirilir ve havlular katlanır.

 


3- Mutfak Temizliği

Mutfakta ki tüm çöpler toplanır. Ardından tüm bulaşıklar makineye dizilir. Gerekirse tüm bulaşıklar detaylı şekilde yıkandıktan sonra dolaplara yerleştirilir. Mutfak dolaplarınızı iç ve dış temizliyoruz. Mutfakta bulunan fırın, ocak ve yağ lekesi bulunacak her yer ter temiz yapılmaktadır. Lavabo ve musluklar pırıl pırıl yapılmaktadır. Son olarak yer ve zemin temizliği yaparak sizlere ter temiz bir mutfak veriyoruz.

 

 

4- Yatak Odası Temizliği

Tüm çöpler toplandıktan sonra tüm eşyaların tek tek özenle tozları alınmaktadır. Yatak odasın da bulunan eşya dolapları iç ve dış ayrı ayrı silinmektedir. Eğer yatak odası dağınık ise kıyafetler ve eşyalar toplanmaktadır. Özel olarak belirtmeniz taktirde yatakların çarşaf ve kılıflarını değiştirmekteyiz. Son olarak yer ve zemin temizliği yapılmaktadır. Bu detaylı temizliğin ardından yatak odanızda uyumak daha da huzurlu olacak.


 

Sık Sorulan Sorular

1- Ev Temizlik Süresi Ne Kadar?

Evin büyüklüğüne ve istenilen ek temizlik hizmetine göre ortalama olarak 4 – 8 saat arası sürmektedir. Mevcut süre içerisinde evin tüm temizliği eksiksiz ve detaylı şekilde yapılmaktadır.

2- Çalışanlar Güvenilir mi?

Bünyemizde çalışan tüm temizlik personellerinin adli sicil kontrolleri yapılmış, eğitimli ve işin de profesyonel kişilerdir. Bugüne kadar bu konuda hiç şikayet almadık.

3- Temizlik Malzemeleri kim tarafından temin edilecek?

%100 bitkisel ve piyasada ki en kaliteli temizlik ürünlerini kullanarak ev temizliği yapmaktayız. Temizlik malzemeleri için ek bir ücret talep edilmez, hizmete dahildir.

4- Hizmeti Beğenmezsem ne olacak ?

Ev temizliği konusunda 8 yıldır hizmet vermekteyiz. İşimizi detaylı ve söz verdiğimiz saatte yapıyoruz. Hizmeti beğenmediğiniz taktirde tamamen ücretsiz şekilde ‘yeniden temizlik hizmeti’ verilmektedir. Özel durumlarda müşteri isteğine göre ücret iadesi de yapılmaktadır.

5- Koltuk ve Mobilya Temizliğini Nasıl Yapıyorsunuz?

Temizlik personelinin yanında getirdiği özel buharlı ve su torbalı makinelerimiz ile koltuklarınızı ilk gün ki haline getiriyoruz. Müşteri isterse aynı makine ile halı temizliği de yapılabilmektedir.

6- Ev Temizliği İçin Ortalama Fiyat Nedir?

Küçük ölçekli evler için 80 TL’den başlayan fiyatlar ve daha büyük evler için 160 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Kendi eviniz için detaylı bilgi ve net fiyat için lütfen bizi arayınız.

7- Ev Temizliğinde tam olarak neler yapılmaktadır ?

Bu konuda hakkında detaylı bilgi üst kısımda ki “Neler Yapıyoruz” bölümünde verilmiştir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhabalar, Avcılar Ev Temizliği hakkında fiyat ve detay alabilir miyim?
Şimdi Ara | 0212 579 68 62