Sefaköy Temizlik Şirketi

İstanbul İyi Temizlik Ofis Telefonu

Sefaköy Ofis : +90 212 579 68 62

İstanbul iyi Temizlik GSM Telefonu

Sefaköy GSM : +90 543 257 71 57

Whatsapp No : +90 543 257 71 57


Sefaköy Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü sizlere Sefaköy Ev Temizliği hizmeti vermekteyiz. Uzman ekibimiz ve profesyonel temizlikçi kadromuz ile bir telefon kadar yakınız. Sefaköy Detaylı Ev Temizliği konusun da %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Sefaköy temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen İstanbul İyi Temizlik Şirketi olarak, temizlik hizmetimizi beğenmezseniz ücretsiz yeniden temizleme veya para iade işlemleri yapılmaktadır.  Avrupa Yakası Sefaköy bölgesin de yer alan ve gündelik temizlikçi hizmetinde uygun fiyat politikası ile temizlik hizmetlerimize devam etmekteyiz. Sefaköy Temizlik Hizmetleri olarak sadece ev temizliği yapmıyoruz. Eğitimli ve işinde uzman ekibimiz sizler için yerinde koltuk temizliği ve dış cephe cam temizliği de yapmaktadır. Kurumsal şirketler ve fabrikalar için özel buharlı temizlik hizmeti vermekteyiz. Profesyonel Temizlik Makinelerimiz ile her türlü zemin ve ortamı temizleyebiliriz. Çalışma saatlerimiz içerisin de bizleri arayarak temizlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz temizlik randevusu oluşturabilirsiniz. 

Sefaköy Ev Temizliği & Ofis TemizliğiNeden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

%100 Uygun Fiyat Garantisi ile Sefaköy Temizlik Şirketi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Haftanın 7 günü temizlik hizmeti vermekteyiz. İstanbul İyi Temizlik Şirketi olarak son 3 yılda sitemiz üzerinden 1000’den fazla kişiye ev temizliği, ve ofis temizliği hizmeti verdik.  Profesyonel temizlik kadrosu ve hizmet kalitesi ile Sefaköy de hizmet vermekte devam etmekteyiz.  Sefaköy Günlük Ev Temizlik Hizmeti mevcuttur.

Düzenli olarak temizlik hizmeti aldığınız da çok özel indirim sağlamaktayız. En kaliteli temizlik malzemeleri ile eviniz, ofis ve iş yeriniz pırıl pırıl olacak. 30 Kişilik temizlik kadrosu ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Her türlü temizlik işi için Online Randevu sistemini kullanarak zahmetsiz şekilde ev temizliği için randevu alabilirsiniz. Sefaköy temizlik şirketleri arasında en eski temizlik firması olan İstanbul iyi Temizlik Şirketi 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sefaköy temizlik şirketi whatsapp ve facebook messenger üzerinden sizlere 7/24 erişim ve hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz aman ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Sefaköy Temizlik Şirketi Apartman Temizliği hizmeti ve zemin parlatma ve zemin temizleme hizmeti de vermektedir.


%100 Müşteri Memnuniyeti

6 Yıllık Sektör Tecrübesi

Profesyonel Eğitimli Ekip


Güvenilir & Kaliteli Hizmet

Sabit Fiyat Garantisi

1000+ Üzeri RereransİYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ (Ufak Bir İstatistik)


 İstanbul İyi Temizlik Şirketi, 2012 yılından bu yana Sefaköy ‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz; Sefaköy Ev Temizliği ve Sefaköy Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve yeri ofisler için dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği ve Sefaköy İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz.  Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur.  Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz. 

%100 Müşteri Memnuniyetini esas olarak Sefaköy ve Sefaköy ‘ün bir çok bölgesin de 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.  Sefaköy En Ucuz Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
Sefaköy Temizlik Şirketi / Neler Yaptık ?

Sefaköy Ev Temizlik Şirketi olarak bilinen ‘ İstanbul İyi Temizlik ‘ 6 Yıllık geçmişi ile 2012 Yılından bu yana sadece Sefaköy bölgesin de toplamda 1200  Ev Temizliği ve 800 Ofis Temizliği yaparak en çok tercih edilen Sefaköy ev temizlik ve Sefaköy ofis temizlik şirketi olmuştur. Sizlerde değerli müşterilerimiz gibi ekonomik paket ev temizlik kampanyası ve her ayın belirli günlerin de yaptığımız Sefaköy ofis temizlik kampanyası ile İstanbul İyi Temizlik şirketinin değerli bir parçası olabilirsiniz. Günlük olarak gündelikçi kadın ve gündelikçi erkek ile ev temizliği veya ofis temizliği hizmeti alabilirsiniz. Sefaköy bölgesinde yer alan ofis ve iş yerleri için dış cephe cam temizliği hizmetimiz bulunmaktadır. Tadilat Sonrası Temizlik ve İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz. En İyi Sefaköy Temizlik Şirketleri arasın da ilk sırada gelmenin gururunu sizler sayesinde yaşamaktayız. Ortalama olarak 4 saat ev temizliği veya evin büyüklüğüne göre 8 saat ev temizlik hizmeti vermekteyiz. Benzer şekilde 4 saat ofis temizliği veya 8 – 12 saat ofis temizliği ile %100 müşteri memnuniyetini garanti ederek En Uygun Fiyat Garantisi ile siz değerleri müşterilerimize hizmete devam ediyoruz.REFERANSLARIMIZ...Hakkımızda ne dediler ?

 • Ofis Temizliği konusunda gerçekten işlerini iyi yapan bir firma. Her ay 1 defa ofis temizliği için geliyorlar. Gelen arkadaşlar saygılı ve hızlı şekilde işlerini yapıyorlar. İstanbulda'da tavsiye edebileceğim nadir temizlik firmalarından bir tanesidir.

  Esra Yalıntaş
  Esra Yalıntaş
  Genel Sekreter
 • Yeni aldığımız sıfır binanın tüm temizliğini "istanbul iyi temizlik" firması yaptı. Söyledikleri sürede işlerini tamamladılar ve gayet memnun kaldık. Eğer temizlik ile ilgili firma arayışınız varsa kesinlikle iyi temizlik firmasını tercih edebilirsiniz.

  Murat ARSLAN
  Murat ARSLAN
  Mali Müşavir
 • Uzun süredir tanıdığım ve bildiğim bir temizlik firması. 4 Ay boyunca düzenli olarak yaz temizliğini kendilerine yaptırdık. Gayet memnun kaldık. Ev ve ofis temizliği için istanbul iyi temizlik firmasını tavsiye ederiz.

  Sude GÖNÜLTAŞ
  Sude GÖNÜLTAŞ
  Öğretmen
Şimdi Ara | 0212 579 68 62