Referanslar & Müşteri Yorumları

İnternet sitemiz üzerinden son 1 yılda yaklaşık olarak 120 kişiye hizmet verme fırsatı yakaladık. Bu hizmetler içerisinde müşteri memnuniyeti oranımız %100’dür ve bu sonuç bizlere daha da çok müşteriye ulaşma ve daha çok çalışma azmi vermektedir. Sizde sayfa altından her türlü olumlu / olumsuz yorumunuzu iletebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan tüm kullanıcı yorumları ve referans örnekleri müşterilerin onayı sonrasın da yayınlanmış ve kendilerinin bilgisi dahilinde sayfa oluşturulmuştur…

GSM Mobil :  +90 543 257 71 57      Ofis Telefonu :  +90 212 579 68 62


MüşterilerimizHakkımızda Ne Dedi?


Yeni aldığımız sıfır binanın temizlik işleri için istanbul iyi temizlik firmasını aradım. 3 kişi 4+2 evi çok temiz ve titiz bir şekilde söyledikleri gibi 6 saat içerisinde bitirdiler. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ederim...

Murat Yıldırım
Murat Yıldırım

Telefonda söyledikleri saatte gelip 3 saat içerisin de tüm temizliği yaptılar.. Teşekkür ederim, tavsiye de ederim 🙂

Aslı SARILAR
Aslı SARILAR

Kendilerini 7 yıldır tanırım ve tüm temizlik işlerinde firmaları ile anlaşmam mevcut. sorunsuz şekilde çalışıyoruz. Tavsiye ederim.

Şahin BORAN
Şahin BORAN

Özel bir radyoda çalışmaktayım. Kendilerini oradan tanıyorum. Radyo ofisimizde ki aylık genel temizlik işlerini kendileri yapmaktadırlar. Bu temizlik hizmetini kendilerinden alıyoruz.

Elif ALPAK
Elif ALPAK

Ayda düzenli olarak ev temizliği ve mevcut ofisimizin temizliği için kendileri ile görüşüyoruz. Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. Temizlik firması arayanlara tavsiyemdir.

Selin GÜVENÇ
Selin GÜVENÇ

Kendilerine yaptıkları titiz ve hızlı temizlikten dolayı teşekkür ederim . istanbul iyi temizlik günümüzü kurtardın 🙂

Necla MENDELLER
Necla MENDELLER

Istanbul sefaköyde de bir işletme sahibiyim. İlaçlama ve genel ofis temizliğindeki tüm işleri istanbul iyi temizlik yapmaktadır.

Murat GÜNDOĞDU
Murat GÜNDOĞDU

İnternet siteleri üzerinden ulaşıp aradım. temizlik servisinde pizzadan hızlı geldiler 🙂

Murat DURMAZ
Murat DURMAZ

Kendilerine armut com sitesi üzerinden ulaştım hızlı ve güzel işçilik çıkardılar. Ev temizliği ihtiyacı olduğunda kesinlikle hiç düşünmeden kendilerini arayacağım. İlgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim.

Emre GÜL
Emre GÜL

ReferanslarımızBireysel ve Kurumsal Bazı Müşterilerimiz...
Çalışmalarımızİş Hayatından Kareler...Temizlik  Hizmetine mi İhtiyacın Var ?

HEMEN BİZİ ARA..


+90 543 257 71 57

7/24 Temizlik Servisi. Dilediğiniz zaman arayarak şikayet ve talebiniz hakkında bize bilgi verebilir ve uygun bir gün / saat için randevu oluşturabilirsiniz. Her türlü Soru veya Sorununuz için bizi arayınız.

Bize Ulaşın

Canlı Destek SİSTEMİ

Gün içerisinde kesintisiz olarak canlı destek hizmeti sağlamaktayız. Sitenin sağ alt köşesinde bulunan ``Canlı Destek`` bölümüne tıklayarak bizimle anlık olarak yazışabilirsiniz. Daha Hızlı çözümler için lütfen arayınız.

İletişim & Bize Ulaşın

Şimdi Ara | 0212 579 68 62