İstanbul Temizlik Personeli Temini

Temizlik Personeli Temini  sayesin de firmalarınıza yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak Bordrolama Hizmeti veren İstanbul’un En İyi Temizlik Firması. İstanbul İyi Temizlik Firması tarafından sağlanan personel teminin de, işe alım süreci, hizmet içi temizlik eğitimi, SGK unsuru gibi bir çok zahmetli aşamadan kurtulmuş olacaksınız. Sözleşmeli Temizlik Personeli Temini ile senelik  veya belirlenen süre zarfları içerisin de firma ve şirketlerinize %100 müşteri memnuniyetini esas alarak eğitimli  ve profesyonel temizlik personellerimizi yönlendirmekteyiz. 

Çeşitli ekinlikler, özel gün veya benzeri durumlarda da aynı şekilde Yarı Zamanlı Temizlik Personeli Temini yapmaktayız. Günlük, haftalık, aylık veya belirlediğiniz periyotlar içerin de eğitimli ve profesyonel temizlik ekibimiz sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. İstanbul İyi Temizlik Şirketi tarafından size sağlanan tüm personellerin işe giriş işlemleri, sigortası, şirket içi eğitimi ve benzeri tüm işlemlerin tüm sorumluluğu bize aittir.Temizlik Personeli Temini İçin
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

%100 Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Ekip

Sözleşmeli veya Kadrolu

Sorumluluklar Bize Ait

Geniş Hizmet Bölge Ağı

Şirket İçi Eğitim

Yarı ve Tam Zamanlı Temin

İşe Alım ve SGK Süreçleri Bizde


Müşterilerinize önem vermelisiniz, yıllarca çalışarak, didinerek elde ettiğiniz imajınız küçük ikmal yüzünden zedelenebilir.


Diğer Temizlik HizmetlerimizCami / İbadethâne Temizliği

İnceleDış Cephe / Cam Temizliği

İncele


İnşaat Sonrası Temizliği

İncele
REFERANSLARIMIZ...Hakkımızda ne dediler ?

 • Ofis Temizliği konusunda gerçekten işlerini iyi yapan bir firma. Her ay 1 defa ofis temizliği için geliyorlar. Gelen arkadaşlar saygılı ve hızlı şekilde işlerini yapıyorlar. İstanbulda'da tavsiye edebileceğim nadir temizlik firmalarından bir tanesidir.

  Esra Yalıntaş
  Esra Yalıntaş
  Genel Sekreter
 • Yeni aldığımız sıfır binanın tüm temizliğini "istanbul iyi temizlik" firması yaptı. Söyledikleri sürede işlerini tamamladılar ve gayet memnun kaldık. Eğer temizlik ile ilgili firma arayışınız varsa kesinlikle iyi temizlik firmasını tercih edebilirsiniz.

  Murat ARSLAN
  Murat ARSLAN
  Mali Müşavir
 • Uzun süredir tanıdığım ve bildiğim bir temizlik firması. 4 Ay boyunca düzenli olarak yaz temizliğini kendilerine yaptırdık. Gayet memnun kaldık. Ev ve ofis temizliği için istanbul iyi temizlik firmasını tavsiye ederiz.

  Sude GÖNÜLTAŞ
  Sude GÖNÜLTAŞ
  Öğretmen

RANDEVU AL...Hızlı randevu ile sıra bekeleme


  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Hizmet Türü Seçiniz*

  Temizlenecek Alan Kaç m² ?"*

  Mesajınız & Detaylar ?


  Temizlik  Hizmetine mi İhtiyacın Var ?

  HEMEN BİZİ ARA..


  +90 543 257 71 57

  7/24 Temizlik Servisi. Dilediğiniz zaman arayarak şikayet ve talebiniz hakkında bize bilgi verebilir ve uygun bir gün / saat için randevu oluşturabilirsiniz. Her türlü Soru veya Sorununuz için bizi arayınız.

  Bize Ulaşın

  Canlı Destek SİSTEMİ

  Gün içerisinde kesintisiz olarak canlı destek hizmeti sağlamaktayız. Sitenin sağ alt köşesinde bulunan ``Canlı Destek`` bölümüne tıklayarak bizimle anlık olarak yazışabilirsiniz. Daha Hızlı çözümler için lütfen arayınız.

  İletişim & Bize Ulaşın

  Şimdi Ara | 0212 579 68 62