Silivri Temizlik Şirketi

İstanbul iyi Temizlik Firması, Silivri bölgesinde ki en köklü ve en çok tercih edilen temizlik firmaları arasında ilk sırada gelmektedir. Silivri Ev Temizliği, Silivri Ofis Temizliği, Silivri koltuk ve mobilya temizliğinin yanı sıra Silivri Cam ve Dış Cephe Temizliği de İstanbul iyi Temizlik firması tarafında profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Silivri de temizlik hizmeti aldıktan sonra, sizde sağladığımız ev temizliği veya ofis temizliğini beğenmediğiniz taktirde ücretsiz yeniden temizlik hizmetinin yanı sıra özel durumlarda ücret iadesi de yapılmaktadır.

6 senedir Silivri temizlik sektörü üzerine hizmet vermekteyiz. Silivri Ev Temizliğinde, siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmet sayesinde güveninizi kazanmayı da başardık. Bu yüzdendir ki sadece İnternet sitemiz üzerinden son üç yılda 1.000+ üzerinde müşteriye ulaştık ve kendilerine temizlik hizmeti sağladık. Silivri temizlik şirketleri arasında en güvenilir ve en çok tercih edilen ev temizlik firması.

Silivri Ofis Telefonu:  +90 212 579 68 62

Silivri Şube GSM No: +90 543 257 71 57

Mail Adresi:  info@istanbuliyitemizlik.com

 

Facebook   http://www.facebook.com/istanbuliyiTemizlik

Instagram Fizy Spor  http://instagram.com/

Whatsapp  +90 543 257 71 57Silivri Ev ve Ofis Temizliği İçin
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

3 Yıl içerisin de sadece web sitemiz üzerinden Silivri Temizlik Firması Hizmetinde 1000 üzerinde yeni ve mutlu müşterilerimiz ile tanışdık 🙂 Bu hususta bizlerle yeniden ve yeniden çalışmak isteyip, tavsiye eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.


%100 Müşteri Memnuniyeti

6 Yıllık Sektör Tecrübesi

Profesyonel Eğitimli Ekip


Güvenilir & Kaliteli Hizmet

Sabit Fiyat Garantisi

1000+ Üzeri Rererans


Kalite Asla Tesadüf Değildir…!


REFERANSLARIMIZ...Hakkımızda ne dediler ?

 • Ofis Temizliği konusunda gerçekten işlerini iyi yapan bir firma. Her ay 1 defa ofis temizliği için geliyorlar. Gelen arkadaşlar saygılı ve hızlı şekilde işlerini yapıyorlar. İstanbulda'da tavsiye edebileceğim nadir temizlik firmalarından bir tanesidir.

  Esra Yalıntaş
  Esra Yalıntaş
  Genel Sekreter
 • Yeni aldığımız sıfır binanın tüm temizliğini "istanbul iyi temizlik" firması yaptı. Söyledikleri sürede işlerini tamamladılar ve gayet memnun kaldık. Eğer temizlik ile ilgili firma arayışınız varsa kesinlikle iyi temizlik firmasını tercih edebilirsiniz.

  Murat ARSLAN
  Murat ARSLAN
  Mali Müşavir
 • Uzun süredir tanıdığım ve bildiğim bir temizlik firması. 4 Ay boyunca düzenli olarak yaz temizliğini kendilerine yaptırdık. Gayet memnun kaldık. Ev ve ofis temizliği için istanbul iyi temizlik firmasını tavsiye ederiz.

  Sude GÖNÜLTAŞ
  Sude GÖNÜLTAŞ
  Öğretmen

RANDEVU AL...Hızlı randevu ile sıra bekeleme


  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Hizmet Türü Seçiniz*

  Temizlenecek Alan Kaç m² ?"*

  Mesajınız & Detaylar ?

  Şimdi Ara | 0212 579 68 62